Klub 25. 5. 2025

A JE TO TADY!

První "setkání" Á-týmu proběhlo!

Samozřejmě neformální a ne v plné sestavě, ale kostky jsou vrženy a je na co se těšit. Nastávající sezónu si konečně po několikaleté pauzičce přijdou fanoušci černočervenobílého boskovského hokeje na své! Postupně Vám budeme odhalovat hráče a všechny chystané novinky.

Těšte se, protože my už se nemůžeme dočkat ledu 🥅🏒!

Foto ze setkání ZDE